ana sayfa özgeçmiş dün bugün etkinlikler şiir diliyle denemeler iletişim
 

Öğrencilerin Peygamberimiz ile İlgili Şiirleri Kitaplaştırıldı. Arkadaşlarına Karne Hediyesi Oldu.

     "Ortaokul Öğrencilerinin Şiirlerinde Hz. Muhammed (sav)" adlı şiir kitabı, 14 Haziran 2013 Cuma günü Muğla ilinin Ortaca İlçesindeki bazı okullarda öğrencilere karne hediyesi olarak dağıtıldı. Kitapta şiiri bulunan öğrencilerin mutlulukları gözlerden kaçmadı.

 

         
Ortaca Ortaokulu Kitap Dağıtımı (14 Haziran 2013)
 
Ortaca İmam Hatip Ortaokulu Kitap Dağıtımı (14 Haziran 2013)

 

Değerli Ziyaretçilerimiz,

"Ortaokul Öğrencilerinin Şiirlerinde Hz. Muhammed (sav)" adlı şiir kitabımız,  Muğla Valiliği’nin 21 Mayıs 2013 tarih ve 46017275.115/1046254 sayılı ‘Olur’larıyla, il genelindeki okullarda, ücretsiz dağıtılmak üzere yayımlandı.

Kitabın basımı, karne dağıtımından bir önceki gün gerçekleşti. Bundan dolayı da kitabımız, sınırlı sayıda okula ve öğrenciye ulaşabildi.

Ortaca ilçe merkezindeki Şehit Er Gürsel Çelik Ortaokulunda 4.-5.  ve altıncı sınıflara, Şehit Piyade asteğmen Ünal Daka Ortaokulunda 4.-5.  ve altıncı sınıflara, Ortaca Ortaokulunda 5. ve 6. Sınıflara, Ortaca İmam Hatip Ortaokulunda 5. Sınıflara, Ortaca İmam Hatip Lisesinde 9. Sınıflara ve bu sınıflarda ders veren öğretmenler olmak üzere toplam dokuz yüz şiir kitabı dağıtılmıştır.

Kitapta şiirleri bulunan öğrenciler, yaşadıkları bu durumdan dolayı çok mutlu oldular. Emeği geçen herkese ve özellikle de hayırseverlerimize çok teşekkür ederiz.

Haber: Kamil KARAKAŞ

27.06.2013, Perşembe

 

ana sayfa özgeçmiş dün bugün etkinlikler şiir diliyle denemeler iletişim

Öğretmen Kamil KARAKAŞ'IN eğitim amaçlı, kişisel internet sitesidir. Ticari amaç gütmez.